110 | HOLUBICE
JARCOVJAK Vladimír (1924 - 2007)
- hammer price: 15 000 CZK
final price: 15 000 CZK
3.6., 20:26 11754 15 000 CZK 3.6., 20:32 11754 15 000 CZK Kombinovaná technika na sololitové desce, 56 x 66 cm, rámováno, datace 1960, signováno vlevo nahoře Vl Jarcovják 1960.